Hae it-yrityksiä
osaamisalueittain:

Asiakkuudenhallinta CRM BI ja raportointi HR Tuotekehitys ja suunnittelu Toiminnanohjaus ERP Taloushallinto Markkinointi Webkehitys Mobiilikehitys Käyttöliittymäsuunnittelu Tietoturva Verkkokaupparatkaisut Ohjelmistokehitys Integraatiot Pilvipalvelut / SaaS Tekoäly (AI) ja koneoppiminen Lisätty todellisuus ja VR Paikkatieto GIS IoT Microsoft SAP IBM Salesforce Amazon Web Services Javascript React PHP WordPress Drupal

Industry 4.0: Trukkiautomaatio osana liiketoimintaprosesseja (Toyota Material Handling Finland ja Frends iPaaS)

14.10.2021 Webinaari

TapahtumaINDUSTRY 4.0 - Mikä on trukkiautomaation rooli tulevaisuuden liiketoimintaprosesseissa? 

Webinaarissa paneudutaan Toyotan trukkiautomaatioon ja sen käyttöönoton eri vaiheisiin.

Suurin haaste sisälogistiikan automaation yleistymiseen on kokonaisuuden ymmärtäminen. Automaation kehityspolku on tavallisesti pitkä ja se vaatii järjestelmien ja prosessien ymmärtämistä ja niiden vaiheittaista kehittämistä.

Tässä webinaarissa kerromme lisäksi, kuinka Frends iPaaS auttaa T-One:n käyttöönotossa. Integraatiot ja kytkentä eri järjestelmiin on helppoa – oli kytkettävänä sitten MES, ERP tai WMS tai jokin muu järjestelmä.

Puhujina:

Antti Toivanen

Frends Integration Fellow

Petri Lindfors

Business Development Manager at Toyota Material Handling Finland

Jukka Heinonen

Vice President, Director Sales & Marketing at Toyota Material Handling Finland

 

Tapahtuman tiedot

Päivämäärä: 14.10.2021
Tyyppi: Webinaari
Lisätty: 4.10.2021

Muita tapahtumia

 

Digitalisaatio & innovaatiot blogimedia

Blogimediamme käsittelee tulevaisuuden liiketoimintaa, digitaalisia innovaatioita ja internet-ajan ilmiöitä