Hae it-yrityksiä
osaamisalueittain:

Ite wiki

Autamme yrityksiä hahmottamaan digitalisaation mahdollisuudet ja löytämään parhaat palvelut ja kumppanit liiketoiminnan kehityshankkeisiin.

Ite wiki - Suomen käytetyin kanava digitalisaatiokumppanin valitsemiseen

Ite wikin avoin markkinapaikka on koostanut yhteen kaikki b2b-digitalisaatiokentän yritykset, sekä hankinnan kannalta kriittiset verkkosisällöt. Autamme vuosittain kymmeniä tuhansia organisaatioita löytämään juuri heidän tarpeeseensa parhaiten sopivat it- ja ohjelmistokumppanit. Samalla kehitämme Digitalisaatio & Innovaatiot-blogimediastamme digitalisaatiokentän johtavaa mediaa Suomeen.

Olemme satojen it- ja ohjelmistoyritysten pitkäaikainen kumppani markkinointiviestinnässä ja asiakastyytyväisyytemme on huippuluokkaa. Olemme työskennelleet jo vuodesta 2013 digitalisaation edistämiseksi Suomessa.

Tällä hetkellä alustamme kerää jo yli 200.000 käyttäjää vuodessa ollen Suomen käytetyin kanava digitalisaatiokumppanin valitsemiseen.

Yhteystiedot

ite wiki oy
info@itewiki.fi
Mariankatu 5
00170 HELSINKI

Y-tunnus 2555239-7

Pankkiyhteys
FI51 4055 0011 5756 16 (Aktia)

Henkilöstö

Kuva

Johannes Puro

Asiakkuudet & päätoimittaja
johannes.puro@itewiki.fi
+358 40 726 2656

Kuva

Eeva Melama

Hallinto
eeva.melama@itewiki.fi
+358 44 344 9852

Kuva

Suvi Lindström

Toimittaja
suvi.lindstrom@itewiki.fi
+358 40 167 2766

Kuva

Veera Kujansuu

Toimittaja
veera.kujansuu@itewiki.fi

Kuva

Tuomas Piispanen

Ohjelmistokehittäjä
tuomas.piispanen@gmail.com
www.webguru.fi

Kuva

Jari Pakarinen

Graafinen suunnittelu
jari@3dtaito.fi
+358 45 630 1600

Kuva

Harri Liimatta

Ohjelmistokehittäjä
info@koodisto.fi
www.koodisto.fi

Kuva

Joona Puro

Taloushallinto
joona.puro@itewiki.fi

Ite wikin premium-asiakkuus

Ite wikin premium-asiakkaat saavat mm. kattavan profiilin palveluun, SEO-linkit omille verkkosivuilleen eri yrityshauista, hakutulosten kärkisijat yrityshaussa ja asiantuntija- artikkelin Ite wikin blogimediaan.

Tuomme jatkuvasti uusia asiakkaita premium-käyttäjillemme ja tällä hetkellä yli 97% asiakkaistamme jatkaa premium-asiakkuuttaan.

Ite wiki tarjoaa todellisen täsmä-työkalun ohjelmistoyritysten markkinoinnille – tuotamme hyvin samanlaista lisäarvoa, kuin alan yritysten verkkosivut parhaimmillaan!