TULEVAISUUDEN TRENDIT – Näin tuoteorganisaatiot muuttuvat seuraavien 5 vuoden aikana
30.01.2020
Webinaari

Tuoteorganisaatiot jatkavat muuttumistaan tulevien vuosien kuluessa, ja siksi tulevaisuuden trendit ovat asia, joka on hyvä pitää mielessä. Viimeisten viiden vuoden kovimmat teemat olivat ketteryyden levittäytyminen ja palvelumuotoilu, mutta minkälaisia muutoksia tulemme näkemään seuraavien vuosien aikana?
Tuotekehityksen valmentajana Contribytelle on tärkeä pysytellä tuoteorganisaatioiden trendien aallonharjalla. Nyt haluamme jakaa ennustuksemme myös sinulle – osallistu siis webinaariimme ja kuule, miten tuotekehitys tulee muuttumaan seuraavan viiden vuoden aikana!
Tapahtuman tiedot
Päivämäärä: | 30.01.2020 |
Tyyppi: | Webinaari |
Lisätty: | 14.1.2020 |
![]() |
Muita tapahtumia |
![]() |
Digitalisaatio & innovaatiot blogimediaBlogimediamme käsittelee tulevaisuuden liiketoimintaa, digitaalisia innovaatioita ja internet-ajan ilmiöitä |